יום חמישי, 30 באוגוסט 2012

משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו!

אז למה בלוג ולמה עכשיו ומה יהיה כתוב בו ומה בכלל..
נעים מאוד. אני מירב פרלמן וזה הבלוג שלי: מזיזה ואזות.
הבלוג שלי הוא שילוב בין שתי אהבות גדולות שלי: עיצוב והום סטיילינג, תחום שאני עוסקת בו, ובין כתיבה, משהו שאני חוטאת בו בהסתר ובגלוי. כן, אני טקסטולוגית פושעת שהפייסבוק הוא כצינוק לי.
אז הילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו? פה שני אלה נועדו גם נועדו וזו הבמה.
יהיו כאן רשומות שלי בנושאי עיצוב והום סטיילינג, על השראה, מוסיקה ועל כל מה שמעורר אצלי את מעוף הנפש ומרחיב את מנעד הלב, על הדברים הקטנים והגדולים שמרגשים אותי, על החיים, על הדרך שלי וגם על שאר ירקות.

מזיזה ואזות. כך קראו לי מאחורי הגב. קצת בצחוק, קצת בצדק.

חלקכם בוודאי מכירים את התחושה הזו: אתם נכנסים למקום או לחדר מסוים ומשהו בחוסר האיזון בו מטריד להחריד עד הפרעת קשב יזומה, או נהפוך הוא: שההרמוניה והאסתטיקה יפה להפליא עד הערצה ובמקרים קשים לסגידה אפיים ארצה. אז כשזה בא והטריד, היה לי את הצורך הזה לקום ולהזיז. את הואזה. למקום טוב יותר. ראוי יותר. למען השקט והשלום של עולמי. משהו מולד כנראה. במקומות מסויימים יקראו לזה "פולניה". שיהיה. אני קוראת לזה: חוש לאסתטיקה וצדק חברתי לחפצים במרחב המחיה (אל תנסו אותי במלים...)


אז השנים והחיים (הו, החיים) לקחו אותי למקומות שונים ומעניינים ולכיוונים שונים, אבל החיבה לעיצוב ולהום סטיילינג לא עזבה ולא נטשה, אלא רק הלכה והתגברה והמשיכה להעסיק אותי. הנשים הנאצלות המקיפות את חיי זרקו אותי למים הקרים ועודדו אותי ללמוד בצורה מסודרת בשנקר הנדסאים, וזו אכן היתה שנה יצירתית ומעניינת ביותר.

אני מאמינה שהחיים הם צירוף נדיר של החלומות שלנו, זכרונות, האנשים שליוו אותנו, התרבות והמורשת ממנה באנו וזו שאליה אנו צומחים, רגעים גדולים של אושר וימים של שגרה, והעתיד שעוד מצפה לנו.

הום סטיילינג, זו היכולת לספר סיפור חיים. לדעת לרגש בעזרת צירופים נכונים של צבע, חפצים, אוספים, שילובי טקסטיל וטקסטורות ויותר מכל, זו הדרך לשפר את איכות החיים בזמן קצר יחסית, ע"י יצירת סביבת חיי נעימה ואוהבת שתייצג את האנשים הגרים בה.

וזה בדיוק מה שאני עושה.

אז הנה אני יוצאת. קפיצת נחשון אחרי אלפיים שנות...
קריאה מהנה ואשמח לשמוע תגובות הערות ובכלל לנהל אתכם דו שיח...

שלכם, מירב

אין תגובות: