יום שבת, 1 בספטמבר 2012

מסיבת השקה למותג שלי: מירב פרלמן - הום סטיילינג!

ביום חמישי, ה- 30.8, נערכה מסיבת קוקטייל נשית לרגל השקת המותג שלי, מירב פרלמן - הום סטיילינג. 
למסיבה הוזמנו נשים יקרות ללבי: בנות משפחה, חברות טובות שליוו אותי שנים וכאלו ששמחתי לאמץ לחיי (ולהיות מאומצת חזרה...) לאורך הדרך והשנים, נשים בנות בלי גיל. אהובות ונפלאות שכמותן, שאני רק מודה לאלוהים שבמרומים שדאגה לכך שדרכינו יצטלבו ושנפש תקשר בנפש....מאז שאני זוכרת את עצמי, גדלתי תמיד במעגלי תמיכה של נשים שהיו גדולות מהחיים, נשים אצילות נפש וכאלו שיכלו לחיים וצחקו להם בפנים גם בימי סגריר וחורף. גם היום, מלווה את חיי קבוצת נשים וחברות שאני מעריכה את דעתן ותמיכתן, שהן לי אוזן קשבת וכתף תומכת ובעיקר - נתנו לי רוח גבית חמה, להפליא עוף ולהגביה נסוק אל עבר מימוש החלום שלי.מאחר ומדובר היה בקוקטייל לפנות הערביים, היה גם קוד לבוש: שמלה או חצאית... וכולן הופיעו הדורות ויפות מתמיד. כך החל באופן רשמי מסע ההשקה של המותג שלי, על הדק בביתי שבמזכרת-בתיה, עם הבריזה הקלה והמפתיעה שרימזה את סופו של אוגוסט, החם בחודשי הקיץ, עם המון צחוקים, שיחת נשים ערה וקולחת, וחיבוקים ספונטניים. בשביל האהבה. וכמה אהבה הייתה שם!

אח"כ התיישבנו ודיברנו. הצגתי את המותג שלי, את תפיסת עולמי לגבי הום סטיילינג והלבשת בתים. דיברתי את התשוקה שלי להום סטיילינג...והמלים פרחו מתוך לבי החוצה, ויצאו והתנגנו מאליהן, כאילו יש להם חיים משלהן, כמו היו שם מעולם וחיכו לדקה המדויקת שתבוא. והמלים נאמרו בקול ולאוזניי הנשים שליוו אותי בשנים האחרונות. וזה היה מרגש וזה היה משמח, וזה היה מחזק ומרומם נפש ומרחיב את מנעד הלב עד כדי אושר גדול מאוד מאוד

כן, גם דמעות קצת היו שם...חלקן של אושר,
חלקן של התרגשות....


הוי החיבוקים, החיבוקים...
וכמה חברות טובות שהפתיעו ובאו!

חברות שלי, היה לי ערב נעים וקסום ומופלא. תודה על הנוכחות שלכן בחיי.
כל אחת ואחת מכן היא אושר גדול!
ועכשיו, לאחר שקול תרועת הפסטיבלים נדמה ומחר שוב שבוע חדש... עכשיו עפים גבוה. הכי גבוה שאפשר. עכשיו זה פה, עכשיו זה כאן וזה נושם.עכשיו אני. נקודה.

5 תגובות:

עירית אמר/ה...

גם אנחנו האורחות, התרגשנו לא פחות ממך :-)

Ayelet Landau אמר/ה...

איזה יופי! נראה שהיה מוצלח ומרגש במיוחד :) תתחדשי על הבלוג החדש ושתהיה לך שנה נפלאה שכולה הצלחות, שמחות וחברות טובות

מירב פרלמן אמר/ה...

עירית ואיילת - תודה לשתיכן.

היה באמת ערב מרגש ומרומם רוח.
שתהיה שנה טובה של התחלות נהדרות לכולנו!

Rachel Schecter אמר/ה...

היה ערב מהמם. את פשוט יודעת איך להכניס יופי לחיים של כולנו

Daniel Schott אמר/ה...

מירב, בהצלחה!
מאוד שמחתי לקרא ולנתעדכן. מקווה לראותכם בקרוב.
שנה טובה וחג שמח.

דניאל